نمایشگاه خوشنویسی «چشم به راه بانو» در نگارخانه شفق

[ad_1]

نمایشگاه خوشنویسی «چشم به راه بانو» در نگارخانه شفق

نمایشگاه آثار بانوان خوشنویس خط سفیر با عنوان«چشم به راه بانو» پنجشنبه ۲۲ تیر ساعت ۱۶در نگارخانه فرهنگسرای شفق گشایش می یابد.

به گزارش نیوزدی از روابط عمومی فرهنگسرای شفق؛ در این نمایشگاه 44 اثر در اندازه متفاوت با مضامین دینی و عرفانی به منظور معرفی خط سفیر به سرپرستی فرناز فرشچی و با ارائه آثار اکرم سادات شرق آزادی، معصومه خسرو آبادی، عطیه شعاع، فائزه محمدی، یاسمن آخوند، بتول منصوری، حکیمه رفیعی، حمیده بختیاری، سمیه مروتی، مهدیه جعفری، زینب طرازی، زهرا علیزاده، ملیکا فراهانی، فاطمه تاجیک، فاطمه سادات موسوی و با حضور افتخاری حمیده احسانی و زهرا بهرامی  برپا شده است.

فرناز فرشچی سرپرست نمایشگاه«چشم به راه بانو» زیر نظر احمد آریا منش مدرک ممتاز خط سفیر را کسب کرده است همچنین برگزیده جشنواره های نقاشی خط صلوات و رضوی و نفر اول جشنواره سها و شمسه در بخش تصویرسازی را در کارنامه هنری خود دارد.

بانوان خوشنویس خط سفیر با ترکیب بندی  احساس و با لطافت فکر و نظر آثار زیبایی را در این نمایشگاه به نمایش گذاشته اند.

علاقه مندان جهت بازدید از نمایشگاه«چشم به راه بانو» می توانند تا 28 تیر از ساعت 9 تا  19 به فرهنگسرای شفق واقع در خیابان سیدجمال‌الدین اسدآبادی(یوسف آباد)، خیابان 21 بوستان شفق مراجعه و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره  88554018  تماس حاصل فرمایند.

 

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *